Sharjah Coop | Shop Groceries Online with Free DeliverySharjah Coop | Shop Groceries Online.
Delivery Available in Sharjah, Ajman & Dubai Areas
All Categories
Books
Home & Kitchen
Toys & Games

Chicken Portions

6 items found
75% DISCOUNT
Almasa Breast Turky Smok Low Fat98% 1Kg


ê 18.73
ê 74.90
(ê 18.73 / Kg)
75% DISCOUNT
Tender Chicken Breast Sharjah Coops Btchry 450 g
United Arab Emirates

ê 3.48
ê 13.90
(ê 7.74 / Kg)
75% DISCOUNT
Al Rawdah Chicken Liver 500 g
United Arab Emirates

ê 3.48
ê 13.90
(ê 6.96 / Kg)
75% DISCOUNT
Al Khazna Chicken Whole Legs 500 g
United Arab Emirates

ê 4.81
ê 19.25
(ê 9.62 / Kg)
75% DISCOUNT
Al Khazna Chicken Whole Wings 500 g


ê 3.28
ê 13.10
(ê 6.56 / Kg)
75% DISCOUNT
Alyoum Fresh Chicken Drumsticks 450 g


ê 4.03
ê 16.10
(ê 8.96 / Kg)
75% DISCOUNT
Almasa Breast Turky Smok Low Fat98% 1Kg


ê 18.73
ê 74.90
(ê 18.73 / Kg)
75% DISCOUNT
Tender Chicken Breast Sharjah Coops Btchry 450 g
United Arab Emirates

ê 3.48
ê 13.90
(ê 7.74 / Kg)
75% DISCOUNT
Al Rawdah Chicken Liver 500 g
United Arab Emirates

ê 3.48
ê 13.90
(ê 6.96 / Kg)
75% DISCOUNT
Al Khazna Chicken Whole Legs 500 g
United Arab Emirates

ê 4.81
ê 19.25
(ê 9.62 / Kg)
75% DISCOUNT
Al Khazna Chicken Whole Wings 500 g


ê 3.28
ê 13.10
(ê 6.56 / Kg)
75% DISCOUNT
Alyoum Fresh Chicken Drumsticks 450 g


ê 4.03
ê 16.10
(ê 8.96 / Kg)