Sharjah Coop | Shop Groceries Online with Free DeliverySharjah Coop | Shop Groceries Online.
Delivery Available in Sharjah, Ajman & Dubai Areas
All Categories
Books
Home & Kitchen
Toys & Games

Fresh Food

300 items found
9% DISCOUNT
Al Jazira Lutein Eggs 30 Pieces
United Arab Emirates

ê  30.50
My Coop Price
ê 

11% DISCOUNT
Fresh Halloumi With Basil 250 g


ê  14.25
ê 12.75
(ê 51.00 / Kg)
Bega Super Slice Cheese 500 g


ê 21.25
(ê 42.50 / Kg)
5% DISCOUNT
Bega Super Slice Processed Cheese 728 g


ê  32.40
ê 30.70
(ê 42.18 / Kg)
Fresh Halloumi With Za'atar 250 g


ê 14.25
(ê 57.00 / Kg)
Chtoora Feta Cheese 500 g


ê 10.25
(ê 20.50 / Kg)
Al Rawabi Triangle Cheese 120 g


ê 2.75
(ê 22.92 / Kg)
Farm Fresh Organic Brown Eggs 15s
United Arab Emirates

ê 32.50

Bega Cheddar Cheese Block 500 g


ê 23.90
(ê 47.80 / Kg)
Organic Free Range Eggs 6 ml (likely a typo, sho...
Denmark

ê 14.25
(ê 2375.00 / L)
Nadec Cheese Triangles 120 g


ê 3.30
(ê 27.50 / Kg)
Philadelphia Cream Cheese Blue Jar 500 g


ê 19.75
(ê 39.50 / Kg)
Nadec Cheese Slice Low Fat 400 g


ê 15.50
(ê 38.75 / Kg)
La Vache Quirit Cheese Round Box 2 360 g


ê 16.25
(ê 45.14 / Kg)
Nadec Cream Cheese Spread 140 g


ê 5.75
(ê 41.08 / Kg)
La Vache Organic Cheese Round Box 128 g


ê 9.75
(ê 76.18 / Kg)
Renas Halloumi Cheese with Zaatar 200 g

200g
ê 16.50
(ê 82.50 / Kg)
Sharjah Egg White Small 30's
United Arab Emirates

ê 13.50

9% DISCOUNT
Al Jazira Lutein Eggs 30 Pieces
United Arab Emirates

ê 30.50
My Coop Price
ê 
11% DISCOUNT
Fresh Halloumi With Basil 250 g


ê 14.25
ê 12.75
(ê 51.00 / Kg)
Bega Super Slice Cheese 500 g


ê 21.25
(ê 42.50 / Kg)
5% DISCOUNT
Bega Super Slice Processed Cheese 728 g


ê 32.40
ê 30.70
(ê 42.18 / Kg)
Fresh Halloumi With Za'atar 250 g


ê 14.25
(ê 57.00 / Kg)
Chtoora Feta Cheese 500 g


ê 10.25
(ê 20.50 / Kg)
Al Rawabi Triangle Cheese 120 g


ê 2.75
(ê 22.92 / Kg)
Farm Fresh Organic Brown Eggs 15s
United Arab Emirates

ê 32.50
Bega Cheddar Cheese Block 500 g


ê 23.90
(ê 47.80 / Kg)
Organic Free Range Eggs 6 ml (likely a typo, sho...
Denmark

ê 14.25
(ê 2375.00 / L)
Nadec Cheese Triangles 120 g


ê 3.30
(ê 27.50 / Kg)
Philadelphia Cream Cheese Blue Jar 500 g


ê 19.75
(ê 39.50 / Kg)
Nadec Cheese Slice Low Fat 400 g


ê 15.50
(ê 38.75 / Kg)
La Vache Quirit Cheese Round Box 2 360 g


ê 16.25
(ê 45.14 / Kg)
Nadec Cream Cheese Spread 140 g


ê 5.75
(ê 41.08 / Kg)
La Vache Organic Cheese Round Box 128 g


ê 9.75
(ê 76.18 / Kg)
Renas Halloumi Cheese with Zaatar 200 g

200g
ê 16.50
(ê 82.50 / Kg)
Sharjah Egg White Small 30's
United Arab Emirates

ê 13.50